Runanatolia'da Lösev İçin Koş!

           
       

           Lösev Koşar Adım Takımını bilmeyenler için kısaca açıklamak istiyorum. Lösemi hastası çocuğu, eşi, sevgilisi için koşanların oluşturduğu bir takım. Amaçları ise lösemiye dikkat çekmek.
            Runanatolia ise 42 ülkeden katılan sporcuların yarıştığı bir maraton. Geçen yıl tam 8000 kişi katılmış. Bu sene daha yüksek bir katılım bekleniyor. 5 Mart 2017 tarihinde Antalya' da yapılacak olan maratona Lösev Koşar Adım Takımı'da katılıyor. Runanatolia bir lifestyle koşusu. Minikler koşusu, topuklular koşusu ve gönüllü yürüyüşleri var. "Topukluyla koşarım bile" diyenlere işte meydan diyoruz. 4 Mart'da topuklu ve minikler koşusu var. Ayrıca Terracity run halk koşusu /yürüyüşü de bu tarihte yapılacak.
            Kayıtlar 28 şubatta sona eriyor. Antalya'da olsaydım kesinlikle kaçırmazdım. Çocukları da minikler koşusuna dahil ederdim.
         Ben koşamam, gidemem dersen Lösev Koşar Adım Takımına destek olmak için bağış yapabilirsin. Param yok ama sosyal medyanın ustasıyım diyorsan bu aktiviteyi sosyal medya hesaplarından duyurabilirsin.
       Ayrıntılı bilgi için buraya tıkla!!!!
       #KoşarAdımLösev #kanseredurde #Lösev hastaghleri ile paylaşabilirsin.
        Benim instagramda paylaştığım fotoğraf şu
     
     
        
Share on Google Plus

anne güncesi

6 yorum:

 1. Çok şükür etrafımda hasta yok ama antalyada olsam katılmayı çok isterdim İyiki yazmışsınız inşallah katılımı yüksek olur

  YanıtlayınSil
 2. Katılıp katılmamak arasında kararsızım. Antalya da yaşıyorum ve katılmak istiyorum ancak daha önce iyi bir hazırlık yapmak gerekiyor :)

  YanıtlayınSil
 3. Antalya'da olsam da katılsam keşke...

  YanıtlayınSil
 4. Bu duyuruyu paylaşmanız çok iyi olmuş. İlerde böyle bir şeye katilmak isterim.
  Blogumda mim yaptım ve seni de davet ediyorum. Müsait zamanında yaparsan mutlu olurum :))

  YanıtlayınSil
 5. Çok güzel bir paylaşım olmuş anlamlı. Güzelde bir bloğunuz var, tebrikler. Okuyacağım çok yazınız var belli. Bu arada izleme butonu yok, nasıl bloğunuzu takip edebilirim. Sevgilerimle...:))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Benim bilgisayarla alakalı bir sorun varmış, takipteyim :))

   Sil

Gmail hesabınız olmasa bile yorumlama biçiminde: ADSIZ seçeneğini seçerek yorum yapabilirsiniz