2017...

     Her güne kotu bir haberle başlamaktan yoruldum. Evet tam anlamıyla yoruldum... Bir anne olarak gelecek beni çok korkutuyor. Endişelerim var, korkularım var, umutsuzluğum var... Hayal kuramıyorum artık, hayallerimi sabote eden kirli insanlar var.
      2017 de çocuklarımız için güzel bir Türkiye istiyorum. Çok önceleri çifte vatandaşlık için yurt dışında doğum yapanları eleştiriyordum şimdi onları haklı olduğunu görüyorum. Güzel ülkemiz kan gölü. Sokakta yürürken bile can güvenliğimiz yok.
      Barış dolu yeni bir yıl olsun...
Share on Google Plus

anne güncesi

5 yorum:

 1. KIsa ve net ne güzel dile getirmişsiniz...
  Artık yeter diye bağırmak istiyorum. Resmen dışarı çıkmaya, kalabalık arasına girmeye korkar olduk....
  İnşallah bu sene hayırlara vesile olur ve daha keyifli bir yıl olur...
  Sevgiler.

  YanıtlayınSil
 2. Baris dolu guzel yillar gecirirz umarim. Birligimizi bozanlari Allah kahretsin

  YanıtlayınSil
 3. Bugün yaşanılan terör saldırısı beni kendime getirdi nasıl mı onlara yenilmemiz gerektiğini umutlarımızı bitiremeyeceklerini düşündüm lütfen kaygıyı kenara bırakıp bir olup güçlü olalım çünkü onlara üzüntümüzü belli ettikçe ekmeklerinbe yağ sürüyoruz ve eylemlerine devam ediyorlar acımızı içimizde yaşayalım derim bu demek değil ki ben duyarsızım sizin kadar içim yanıyor bende anneyim.

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba , hepimiz korkuyoruz , o masum insanlardan biri biz de olabiliriz .. mutlu bir yıl diliyorum ama mutlu olsun , kavgasız , terörsüz !

  YanıtlayınSil
 5. İnşallah dilekleriniz yeni yılla birlikte gerçekleşir.

  YanıtlayınSil

Gmail hesabınız olmasa bile yorumlama biçiminde: ADSIZ seçeneğini seçerek yorum yapabilirsiniz