Tüm Unutkan Anneler'in Anneler Günü kutlu olsun!

Anneler Günü geldi çattı… “Hep daha iyisi” diyerek bebeklerin ve annelerin isteklerine her zaman en iyi şekilde cevap veren, Türkiye’nin yeni bebek bezi ve ıslak havlu markası Sleepy, Unutkan Anneler’e teşekkür ederek onları unutmadığını gösterdi.

Bir zamanlar uyku kelimesini en sıcak kelime olarak tanımlayan, %50 indirimleri ve yeni sezon çantaları kaçırmayan, en son çıkan filmlere en önce giden, yemek keyfinden asla ödün vermeyen, küçük bir temizlikten sonra bile en az 3 saat dinlenen ve fönsüz dışarı adımını atmayan ama bir gün, dünyalarını değiştiren o büyük mutluluk ile birlikte dünyaları unutan tüm Unutkan Anneler’in Anneler Günü’nü büyük bir coşku ile kutladı.

Kendilerini çocuklarına adaya Unutkan Anneler’i unutmayan Sleepy, Anneler Günü için özel olarak hazırladığı ajandası ile de tüm annelerin kalbini çalmayı başardı. #unutkananneler hashtag’ini kullanarak Instagram ve Twitter sayfalarında paylaşımda bulunan ve Mayıs Ayı boyunca market.sleepy.com.tr adresinden alışveriş yapan herkese dağıtılacak bu ajanda ile tüm bir yıl mutluluk ve bol bol gülümsemeyle geçecek.

http://www.unutkananneler.com/

Sleepy, en sevdikleri pastanın son dilimini her zaman çocuklarına ayıran ve gerçek sevginin ne anlama geldiğini varlıklarıyla kanıtlayan Unutkan Anneler’e “İyi ki varsınız…” diyor ve kalpten bir teşekkür gönderiyor.

 

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Share on Google Plus

anne güncesi

5 yorum:

 1. Şimdiden anneler günün kutlu olsun cnm. evlatlarınla bir ömür sağlık , mutluluk dilerim.

  YanıtlayınSil
 2. Dağınıkta gördüm çok güzel olmuş :)) bumerang ne güzel düşünmüş böyle.. Şimdiden anneler günün kutlu ve musmutlu olsun :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok iyi düşünmüş gerçekten de ben de çok sevdim

   Sil
 3. Anneler günün kutlu olsun Anne Güncesi :)) Keşke tüm anneler senin gibi olsa... <3 <3

  YanıtlayınSil
 4. Anneler gününüz kutlu olsun ailenizle sevdiklerinizle daha nice güzel ömürler geçirmeniz dileğiyle :) Güzel olmuş emeğinize sağlık

  YanıtlayınSil

Gmail hesabınız olmasa bile yorumlama biçiminde: ADSIZ seçeneğini seçerek yorum yapabilirsiniz